Služby
04th

Služby

0

Svojim klientom ponúkame nasledujúce služby:

Potlač / vyšívanie  textilu

Textil  technológiou FLEX/FLOCK fólí, sublimáciou, priamou potlačou, sieťotlačou – ich kombináciami a strojnou výšivkou.

FLEX/FLOCK fólie:

Túto technológiu využivame pri malých množstvách a menejfarebných motívoch. Jedná sa o gumovú(flex) či semišovú(flock) fóliu, ktorá sa podľa predlohy vyreže a následne sa tepelne zažehlí na textil.

SUBLIMÁCIA:

Táto technológia sa využíva hľavne na potlač dresov, či hrnčekov. Výhodou je plnofarebná potlač, ktorá je priamo vtlačená do textilu, prípadne na špeciálne fólie. Túto technológiu využívame hlavne na polyesterový textil.

PRIAMA POTLAČ DTG:

Táto technológia je najnovšou technológiou na trhu. Využíva sa na prevažne bavlnené textílie. Výhodou oproti Flex/Flock fóliam a sieťotlači je možnosť fotografickej tlače a to i na tmavý textil už od 1ks.

SIEŤOTLAČ:

Sieťotlač je najstaršou a vo svete najvyužívanejšou technológiou. Farba sa cez špeciálne sitá vtláča do textilu. Výhodou je možnosť tlače viacerých farieb. Vhodné len pri väčšom množstve textilu.

VÝŠIVKA:

Výšivka patrí k najprezentatívnejším zhotovením Vášho firemného loga. Vyšívame na profesionálnom vyšívaciom stroji. Takisto je možné zhotoviť aj nášivky pre Váš klub.

Výroba hrnčekov:

Hrnčeky vyrábame sublimačnou technológiou, čo je výhodné od 1ks hrnčeka. Možnosť potlačiť plnofarebnou potlačou vo fotografickej kvalite. Hrnčeky je možné umývať v umývačke riadu. V ponuke viac ako 20 druhov hrnčekov či korbelov.

Odznaky:

Ak chcete zanechať v ľudoch spomienku na určitú udalosť a nechcete investovať veľa peňazí, prípadne na prejavenie spolupatričnosti k vašej organizácii či klubu – odznaky sú tou správnou voľbou. Dodávame guľaté odznaky v rozmeroch 25mm, 37mm, 44mm, 58mm.

Hliníkové štítky:

Využívajú sa hlavne na označovanie káblových zväzkov, prípadne výrobkov. Možnosť umiestnenia individuálnej grafiky na každý kus ( číslovanie). Dostupné vo farbách: biela, strieborná, zlatá.

 

    Aktuálna ponuka: